Promocje na usługi tłumaczeniowe

Zawsze istotna jest dla nas satysfakcja Klienta. INTEGRE spełnia Państwa potrzeby językowe, z nami dążycie do doskonałości. Państwa zadowolenie to nasz wspólny sukces, dlatego też w biurze tłumaczeń INTEGRE oprócz bezpłatnej wyceny przygotowaliśmy promocje na usługi tłumaczeniowe zarówno dla naszych nowych, jak i stałych Klientów.

PROMOCJA „Raz dwa trzy”

Chcemy, abyście zostali Państwo z nami na dłużej! Dlatego też, każdemu nowemu Klientowi proponujemy skorzystanie z promocji ‘Raz dwa trzy”.

Gwarantujemy:
3% rabatu w przypadku pierwszego zlecenia
5% rabatu w przypadku drugiego zlecenia
7% rabatu w przypadku trzeciego zlecenia

PROMOCJA „Współpraca się opłaca!”

Każdy z naszych stałych Klientów w przypadku zleceń powyżej 10 stron obliczeniowych może liczyć na 5 % rabat. Uwaga! Oferta specjalna! Jeśli projekt tłumaczeniowy liczy powyżej 50 stron ustalamy rabat indywidualnie dla naszych stałych Klientów.

Promocje na kursy i szkolenia językowe

Wiemy jak ważne jest inwestowanie w samego siebie i dążenie do doskonałości. Nasze doświadczenie, pasja i elastyczność wpłynęły na konkurencyjne ceny naszych kursów. Z nami osiągniesz wyznaczony cel. Razem zadbajmy o Twój sukces. Specjalnie dla osób, które chcą, by lektor dostosował się do ich możliwości i potrzeb przygotowaliśmy promocje na kursy indywidualne z mobilnym lektorem z języka angielskiego.

Pakiet Multi na kursy z języka angielskiego

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy Pakiet Multi, który obowiązuje przy indywidualnych kursach z języka angielskiego w wariancie z mobilnym lektorem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które preferują indywidualną naukę face-to face. Pakiet Multi pozwoli Wam zaoszczędzić! Przy zapisie na minimum dwie godziny zajęć w tygodniu lekcje z mobilnym lektorem kosztują jedynie 35zł! To aż 20% zniżki!

Akcje promocyjne na portalach społecznościowych

Koniecznie polubcie nas na Facebooku! To pozwoli Wam załapać się na dodatkowe promocje i rabaty! Na naszym Fan Pagu nieustannie zadziwiamy atrakcyjnymi propozycjami promocyjnymi. Jeżeli nas polubisz będziesz na bieżąco nie tylko z ciekawostkami językowymi, ale być może upolujesz ciekawy rabat na kursy lub szkolenia z języka angielskiego?