8 września 2016

O firmie

business-1067978_640Biuro tłumaczeń INTEGRE Sylwia Sroka

Firma INTEGRE Sylwia Sroka łączy w sobie usługi translatorskie oraz organizacje kursów lub szkoleń z języka angielskiego. Zajmujemy się tłumaczeniami dla firm, instytucji oraz osób indywidualnych we wszystkich językach świata. Posiadamy konkurencyjne ceny na rynku, a dzięki doświadczeniu w świadczeniu usług translatorskich przygotowaliśmy dla Państwa cztery tryby realizacji zleceń: Eko, Standard, Priorytet, Extra Priorytet. To co nas specjalizuje to jakość, atrakcyjne ceny, szybkość, elastyczność, pasja oraz doświadczenie. Możemy zaoferować to wszystko i więcej, ponieważ nasza firma to zespół kompetentnych i niezawodnych Project Managerów, tłumaczy oraz lektorów gotowych do realizacji najbardziej złożonych projektów tłumaczeniowych oraz szkoleń z języka angielskiego. Najwyższą wartością jest dla nas satysfakcja Klienta, którą osiągamy dzięki rzetelnej i kompleksowej realizacji potrzeb w zakresie tłumaczeń lub szkoleń językowych.

Wysoka jakość usług

Mając na uwadze wysoką jakość usług tłumaczeniowych i kursów językowych, prowadzimy współpracę z tłumaczami specjalizującymi się w tekstach technicznych, medycznych, prawno-ekonomicznych, marketingowych oraz wielu innych i lektorami wykształconymi w kierunku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską i wieloletnim doświadczeniem. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie wykazując wysoki poziom kompetencji. Wybierając biuro tłumaczeń w Chełmie, INTEGRE Sylwia Sroka szanujesz swój czas stawiając na jakość zawartą w innowacyjnych formach komunikacji, ponieważ łączymy w sobie kreatywność, profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły.

Biuro tłumaczeń w Chełmie, INTEGRE Sylwia Sroka, cechuje również indywidualne podejście do każdego Klienta. Po złożeniu zamówienia u nas, zostanie Państwu przydzielony Opiekun Klienta, który będzie realizował dla Państwa projekt tłumaczeniowy. Mogą Państwo również zadać szybkie pytanie naszym specjalistom za pośrednictwem czatu… Bo naszym celem jest pomoc i Państwa zadowolenie!

button2

  • Najwyższa jakość tłumaczeń
  • Atrakcyjne ceny oraz możliwość negocjacji
  • Terminowość
  • Tłumacze specjalizujący się w różnorodnych dziedzinach
  • Jasne warunki współpracy
  • Indywidualny Opiekun Klienta
  • Tłumaczenia języków europejskich i pozaeuropejskich
  • Rozliczenie według narzędzia CAT (SDL TRADOS STUDIO)
  • Właściwa organizacja pracy oraz zintegrowany system zarządzania projektami